Ми в інтернеті, ти в інтернеті — постійна присутність в онлайні впливає на наш спосіб життя, роботу і стиль спілкування. Та й на наше ментальне здоров’я теж.
Емоційно насичений контент може викликати страх, гнів, заздрість, обурення, почуття неповноцінності чи, навпаки, вищості над іншими. А ще — спонукати нас купувати більше продуктів, які нам пропонують в мережі.
Крім того, ми постійно отримуємо короткі інформаційні сигнали, які виснажують нашу здатність правильно реагувати на стрес.
А як, не відмовляючись від інтернету, подбати про своє ментальне здоров’я, — у нашій каруселі.
![](https://borodinska.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-3-1024x1024.jpg)
![](https://borodinska.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/2-4-1024x1024.jpg)
![](https://borodinska.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/3-3-1024x1024.jpg)
![](https://borodinska.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/4-3-1024x1024.jpg)
![](https://borodinska.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/5-3-1024x1024.jpg)
![](https://borodinska.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6-2-1024x1024.jpg)